بیمارستان گلسار در حال بارگذاری ......
رسالت مارسالت این مرکز درمانی خدمت رسانی به بهترین گونه و بالاترین سطح ممکن از نظر کمی و کیفی به تمامی مراجعه کنندگان گرامی برای انجام کلیه امور است.


رسالت ماگام برداشتن در جهت تامین امکانات رفاهی بیماران و جلب رضایت آنها، تجهیز کردن کلیه وسایل پزشکی مورد لزوم با تکنولوژی روز دنیا، افزایش رضایتمندی به بهترین نحو ممکن است .


رسالت ماکلیه پرسنل اعم از مسئولین، متخصصین ،پزشکان، پرستاران، ماماها و همچنین کادر اداری و پشتیبانی بیمارستان، انگیزه حضور خود را خدمت صادقانه به انسانها از هر قشر و گروه می دانند


رسالت ما:کلیه پرسنل با اجرای دستورالعمل منشور حقوق بیمار برای جلب رضایت و کاهش میزان نارضایتی بیماران، می کوشند تا انتظارات منطقی مراجعین را شناسایی و درجهت رفع آن تلاش نمایند.


نحوه پذیرش بیماران در بیمارستان گلسار:

بیمار پس از دریافت برگه معرفی نامه از پزشک خود باید به قسمت پذیرش مراجعه نموده و ثبت رایانه ای اطلاعات اولیه بیمار در این واحد توسط متصدی پذیرش انجام می گیرد.

در مرحله بعد از بیمار یا همراه وی خواسته می شود که جهت پرداخت مبلغ ودیعه بستری بیمار در بخش به واحد صندوق مراجعه نموده و قبض پرداخت را دریافت نماید.

واحد پذیرش ضمن دریافت قبض صندوق ار بیمار یا همراه وی ، بیمار را جهت انجام سایر اموراز قبیل آمادگی قبل از عمل در صورت جراحی و یا بستری در بخش مربوطه راهنمایی می نماید.

کلیه بیماران تحت پوشش بیمه های طرف قرارداد بیمارستان جهت استفاده از پوشش بیمه تکمیلی باید حتما معرفی نامه از بیمه تکمیلی مورد نظر را ارائه نمایند.

درصورت تحت پوشش بودن بیماربا بیمه هایی که طرف قرارداد با بیمارستان نباشند، مبلغ کامل بستری در زمان ترخیص از بیمار دریافت می گردد و ۴۸ ساعت پس از ترخیص، بیمار یا همراه وی با دریافت مدارک مورد نیاز و ارائه به سازمان بیمه ای می توانند سقف وجه پرداختی از سوی سازمان بیمه گر را دریافت نمایند.
فرم رسیدگی به شکایت

فرم بررسی ارائه‌ی خدمات

برای تکمیل فرم کلیک نمایید


بیشتر


دفتر پرستاری

شرح وظایف کادر بیمارستان

برای مشاهده بیشتر کلیک نمایید


بیشتر


برنامه های آنکالی پزشکان

بیمارستان گلسار

برای آگاهی از برنامه به این بخش مراجعه نمایید


بیشتر


راهنمای طبقات

ساختمان بیمارستان

برای مشاهده راهنمای طبقه ها کلیک نمایید


بیشتر

آخرین اخبار

صبر، بردباری، متانت و تحمل ناملايمت ها در رسيدگی به نيازيهای مراجعين را توفيق الهی و مسئوليتی خطير و افتخار آفرين مي‌دانيم


أبريل 27, 2019

۸ نوامبر مصادف با ۱۸ابان سال 96 روز جهاني راديولوژی مبارک باد. بدین مناسبت از تلاش های بی دریغ شما پزشکان و پرتونگاران و همه عزیزانی که دراين علم تلاش می نمايند تقدير و تشکر بعمل می آوریم. ۸ نوامبر مصادف با ۱۸ابان سال 96 روز جهاني راديولوژی مبارک باد. بدین مناسبت از تلاش های […]

أبريل 27, 2019

روز جهانی اتاق عمل مبارک روز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارک روز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارک روز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل مبارکروز جهانی اتاق عمل […]

أكتوبر 18, 2015

مراسم روز پرستار در بیمارستان گلسار  

لیست سازمان های طرف قرارداد

مطرح شدن به عنوان یکی از مراکز خصوصی نمونه در سطح کشور که همسو با چشم اندازهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گام بر می دارد، از آرمان های ماست.


بیمه دی
موسسه صندوق رفاه کیش
بانک توسعه صادرات
صدا و سیمای ایران
بانک سپه
بیمه ملت
بانک تجارت
خدمات درمانی
بانک ملی
بیمه دانا
بانک صنعت و معدن
بانک کشاورزی
بانک رفاه کارگران
بانک مرکزی ایرانارسال یک پیام

پیشنهاد و انتقادهای خود را با ما به اشتراک بزارید
  آدرس

  گیلان، رشت، گلسار  تلفن

  013-33111718-25  ایمیل

  info@golsarhospital.ir  رزرو وقت

  شما می توانید وقت ویزیت قبلی تعیین نمایید.
  “در هر شرایطی سه اصل خوش‌رویی، خوش‌گویی و خوش‌خویی را به عنوان زیباترین روش تكریم ارباب رجوع مي دانیم”  شبکه های اجتماعی


  اینستاگرام

  www.instagram.com/golsarhospital  تلگرام

  www.telegram.com/golsarhospital  درباره ما  بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي گلسار يكي از معروفترين و با سابقه ترين بيمارستان هاي خصوصي در سطح استان سرسبز گيلان است. اين مركز درماني بهداشتي از سال 1375 فعاليت خود را آغاز و بتدريج توسعه و تكامل يافت.


  ارتباط با ما


  013-34900


   رشت، گلسار، بلوار سمیه، خیابان 142

  کد پستی: ۶۳۱۱۱-۴۱۶۵۷


  پیاده سازی و اجرا: تجارت الکترونیک پارس داتام | میزبانی وب: آپتایم هاست